Öz Büro İş Sendikası Yönetim Kurulu olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Sayın Mehmet BAŞ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
![](/upload/sayfa-resimleri/yonetim-kurulu-olarak-calisma-genel-muduru-sayin-mehmet-bas-i-ziyaret-ettik-866.jpg)
Öz Büro İş Sendikası Yönetim Kurulu olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Sayın Mehmet BAŞ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.