Öz Büro İş Sendikası Ankara 2 Nolu Şubesinin 2. Temsilciler Meclisi Toplantısı 10 Haziran 2022 Cuma Günü Ankara’da Gerçekleştirildi

Öz Büro İş Sendikası Ankara 2 Nolu Şubesinin 2. Temsilciler Meclisi Toplantısı 10 Haziran 2022 Cuma Günü Ankara’da Gerçekleştirildi.
 
 
Ankara Kızılcahamam Çam Otel de düzenlenen eğitim toplantısında Öz-Büro İş Sendikası Genel Başkanı Baki GÜLBABA, Genel Başkan Yardımcıları Adem GÜNDOĞAN, Aynur MICIK ve Alper GÖKÇEK, Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Fatih DANIŞAN, Şube Sekreteri Ramazan KAŞKAYA, sendika avukatları Serkan MERCİMEK, Yasemin TARAKÇI, TİS Daire Başkanı Seda ALTUN ÇETİN, sendika uzmanı Nurettin YALÇIN, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim üyesi Sayın Prof.Dr. Yücel Uyanık ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden gelen 200’ün üzerinde görev yapan sendika temsilcilerinin katımlarıyla gerçekleşti.
 
  
 
                                   
 
“ÖNÜMÜZDEKİ T.İ.S. İLE İŞÇİLERİMİZİ MUTLU ETMEYE, BORDROLARINI BÜYÜTMEYE KARARLIYIZ”
“Bizim iki kırmızı çizgimiz var; biri vatan, biri emek. Vatanın selameti ve emeğin huzuru için her türlü mücadeleyi vereceğiz.” vurgusunu yaparak sözlerine başlayan Genel başkan baki GÜLBABA, “İmzalanan son toplu iş sözleşmesinin ardından geçen süre zarfında, ülke de yaşanan siyasal ve ekonomik süreç, bizleri yeni bir matematik ile karşı karşıya getirdi” dedi.
760
 
 
 
 
 
Katılan değerli konuğumuz Prof.Dr. Yücel UYANIK’a ve kıymetli temsilcilerimize çok teşekkür ederiz.