Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi; Genel Sekreterimiz Seda ALTUN ÇETİN, TİS Uzmanımız Süleyman YAVUZ, TİS Uzman Yardımcımız Burcu KORKMAZ ve Temsilcilerimiz ile İşveren Sendikası Yetkililerinin katılımıyla imzalandı.
![](/upload/sayfa-resimleri/nevsehir-haci-bektas-veli-universitesi-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi-832.jpg)
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi; Genel Sekreterimiz Seda ALTUN ÇETİN, TİS Uzmanımız Süleyman YAVUZ, TİS Uzman Yardımcımız Burcu KORKMAZ ve Temsilcilerimiz ile İşveren Sendikası Yetkililerinin katılımıyla imzalandı.