Memur-Sen’de çalışan üyelerimizin toplu iş sözleşmesi Genel Başkanımız Sayın Baki GÜLBABA ve Memur-Sen Başkanı Sayın Ali YALÇIN tarafından imzalandı. İmzalanın sözleşmenin üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.
![](/upload/galeri/memur-sen-de-calisan-uyelerimizin-toplu-is-sozlesmesini-imzaladik-252.jpeg)
![](/upload/galeri/memur-sen-de-calisan-uyelerimizin-toplu-is-sozlesmesini-imzaladik-253.jpeg)
![](/upload/sayfa-resimleri/memur-sen-de-calisan-uyelerimizin-toplu-is-sozlesmesini-imzaladik-934.jpeg)
Memur-Sen’de çalışan üyelerimizin toplu iş sözleşmesi Genel Başkanımız Sayın Baki GÜLBABA ve Memur-Sen Başkanı Sayın Ali YALÇIN tarafından imzalandı. İmzalanın sözleşmenin üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.