Genel Başkanımız Baki GÜLBABA, Kültür Merkez Şube Başkanımız Halil İbrahim KILIÇARSLAN ve Şube Sekreterimiz Mustafa PULCU ;Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Gökhan YAZGI ve Personel Genel Müdürü Sayın Nihat Umut DÖKTÜR ile bugün saat 14:00'te Bakanlıkta biraraya geldiler. Toplantıda Toplu İş Sözleşmesi sonrası görüş ve isteklerimizi ilettiler. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
![](/upload/galeri/genel-baskanimiz-ve-kultur-merkez-subemiz-kultur-ve-turizm-bakanligi-bakan-yardimcisi-sayin-gokhan-yazgi-yi-ziyaret-ettiler-165.jpg)
![](/upload/sayfa-resimleri/genel-baskanimiz-ve-kultur-merkez-subemiz-kultur-ve-turizm-bakanligi-bakan-yardimcisi-sayin-gokhan-yazgi-yi-ziyaret-ettiler-836.jpg)