Genel Başkanımız Baki GÜLBABA, Genel Başkan Yardımcımız Ramazan KAŞKAYA, Aile Merkez Şube Başkanımız Serdar AYMAZ ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Alperen SARAÇOĞLU; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Rıdvan DURAN ile bugün saat 11:00'te Bakanlıkta biraraya geldiler. Toplantıda Toplu İş Sözleşmesi öncesi görüş ve isteklerimizi ilettiler. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
![](/upload/sayfa-resimleri/genel-baskanimiz-ve-aile-merkez-subemiz-aile-ve-sosyal-hizmetler-bakanligi-bakan-yardimcisi-sayin-ridvan-duran-i-ziyaret-ettiler-814.jpg)