Genel Başkanımız Baki GÜLBABA, Genel Başkan Yardımcımız Emrah SAĞIR; Rize Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi temsilcilerimiz ve üyelerimizle biraraya geldiler. Üyelerimizle sorun ve talepleri görüşüldü.
![](/upload/sayfa-resimleri/genel-baskanimiz-rize-recep-tayyip-erdogan-universitesi-uyelerimizle-biraraya-geldi-931.jpg)
Genel Başkanımız Baki GÜLBABA, Genel Başkan Yardımcımız Emrah SAĞIR; Rize Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi temsilcilerimiz ve üyelerimizle biraraya geldiler. Üyelerimizle sorun ve talepleri görüşüldü.