Genel Başkanımız Baki GÜLBABA, Genel Başkan Yardımcımız Mahmut ÖZYAVUZ ve Temsilcimiz Zekeriya KAYA; ÇASGEM Başkanı Sayın Prof. Dr. Elif GÖKÇEARSLAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette ayrıca üyelerimizle ilgili talepler iletildi.
![](/upload/galeri/genel-baskanimiz-casgem-baskani-prof-dr-elif-gokcearslan-i-ziyaret-etti-237.jpg)
![](/upload/sayfa-resimleri/genel-baskanimiz-casgem-baskani-prof-dr-elif-gokcearslan-i-ziyaret-etti-920.jpg)
Genel Başkanımız Baki GÜLBABA, Genel Başkan Yardımcımız Mahmut ÖZYAVUZ ve Temsilcimiz Zekeriya KAYA; ÇASGEM Başkanı Sayın Prof. Dr. Elif GÖKÇEARSLAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette ayrıca üyelerimizle ilgili talepler iletildi.