GENEL BAŞKANIMIZ BAŞKANLIĞINDAKİ HEYETİMİZ, GÖÇ İDARESİ YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EKİBİ İLE BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Genel Başkanımız Baki GÜLBABA Başkanlığında, Genel Başkan Yardımcımız Mahmut ÖZYAVUZ, Gaziantep Şube Başkanımız Ekrem BOZKURT ve Şube Sekreterimiz İslam Nur YÜCEDAĞ, Şanlıurfa Şube Başkanımız Hasan ÇAPUTKAN ve Şube Sekreterimiz Mehmet Halil KADİROĞLU, Göç İdaresinden Sorumlu Genel Başkan Danışmanımız Ayşegül KAYA ÇAKIR ve Kilis İl Başkanımız Uğur KALAK’tan oluşan heyetimiz; Göç İdaresi Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Davut DÜZGÜN, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sayın Muhammet Şükrü PEKPAK, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Sayın Gökhan ALMA ve Personel Dairesi Başkanı Sayın Recep İNCE nin katıldığı, Göç İdaresi Başkanlığı üyelerimizin sorun ve beklentilerinin konuşulduğu olumlu bir toplantı gerçekleştirdi.
Toplantı da dış görevlendirme, harcırahlar, fazla mesai, Şanlıurfa İl Göç İdaresi maaş promosyunu başta olmak diğer konular görüşüldü. Görüşülen konularda ilgili olumlu yaklaşımlarından dolayı Genel Müdürümüz ve ekibine teşekkür ederiz.