Genel Başkanımız Baki Gülbaba, TİS Uzmanımız Süleyman Yavuz, Baş Temsilcimiz, Temsilcilerimiz ve üyelerimizin katılımıyla Sendikamız ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı. Tüm emekçilerimize hayırlı olsun.
![](/upload/galeri/izmir-katip-celebi-universitesiyle-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi-143.jpeg)
![](/upload/galeri/izmir-katip-celebi-universitesiyle-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi-144.jpeg)
![](/upload/sayfa-resimleri/.jpeg)
Genel Başkanımız Baki Gülbaba, TİS Uzmanımız Süleyman Yavuz, Baş Temsilcimiz, Temsilcilerimiz ve üyelerimizin katılımıyla Sendikamız ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı. Tüm emekçilerimize hayırlı olsun.